Fáy utcai Téli Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2018-2019./10csapat-péntek-Alapszakasz/

11. forduló

  Csapatnév Msz. Gy. D. V. Pont Gólarány
1. Sereghajtók 11 9 1 1 28 63 : 38
2. Gavri FC 11 8 3 24 51 : 28
3. Kalászi Briganti 12 8 4 24 42 : 30
4. Northern Light 11 7 1 3 22 43 : 27
5. Gyógytornászok 12 7 5 21 67 : 47
6. Spiler FC 11 4 1 6 13 33 : 34
7. AS Kóma 11 4 1 6 13 35 : 41
8. Békák 10 3 7 9 31 : 50
9. BMC 11 2 2 7 8 28 : 48
10. Yakari 10 10 0 13 : 63

Góllövő lista:

Nagy F.  /Gyógyt./    36
Varga D.  /Gavri FC/   21

1. FORDULÓ November 30 Eredmények
Gyógytornászok Northern Light A 19.00–19:40 3 : 4
Kalászi Brigade Sereghajtók A 19:45–20:25 2 : 3
Gavri FC BMC A 20:30–21.10 6 : 2
AS Kóma Spiler FC B 20.30–21:10 7 : 6
Békák Yakari C 20.30–21.10 5 : 0
2. FORDULÓ December 7 Eredmények
Spiler FC Northern Light A 19.00–19:40 2 : 4
Kalászi Brigade BMC A 19:45–20:25 6 : 4
Sereghajtók Békák A 20:30–21.10 8 : 1
Gyógytornászok Gavri FC B 20.30–21:10 2 : 4
 AS Kóma Yakari C 20.30–21.10 3 : 0
3. FORDULÓ December 14 Eredmények
Northern Light Sereghajtók A 19.00–19:40 4 : 5
Kalászi Brigade Yakari. A 19:45–20:25 4 : 0
Gavri FC AS Kóma A 20:30–21.10 5 : 1
Békák Gyógytornászok B 20.30–21:10 7 : 10
BMC Spiler FC C 20.30–21.10 3 : 3
4. FORDULÓ December  21 Eredmények
Gavri FC Spiler FC A 19.00–19:40 3 : 0
Gyógytornászok Kalászi Brigade A 19:45–20:25 7 : 4
Békák BMC A 20:30–21.10 0 : 3
Sereghajtók AS Kóma B 20.30–21:10 4 : 3
Northern Light Yakari C 20.30–21.10 3 : 0
5. FORDULÓ Január 4 Eredmények
Northern Light Kalászi Brigade A 19.00–19:40 3 : 0
Gavri FC Sereghajtók A 19:45–20:25 3 : 8
AS Kóma BMC A 20:30–21.10 0 : 0
Békák Spiler FC B 20.30–21:10 4 : 1
Gyógytornászok Yakari C 20.30–21.10 14 : 4
6. FORDULÓ Január 11 Eredmények
Northern Light Békák A 19.00–19:40 4 : 1
Kalászi Brigade AS Kóma A 19:45–20:25 3 : 1
Sereghajtók BMC A 20:30–21.10 6 : 1
Spiler FC Gyógytornászok B 20.30–21:10 0 : 5
 Gavri FC Yakari C 20.30–21.10 12 : 2
7. FORDULÓ Január 18 Eredmények
Gavri FC Northern Light A 19.00–19:40 3 : 1
Kalászi Brigade Békák A 19:45–20:25 8 : 0
Sereghajtók Spiler FC A 20:30–21.10 1 : 7
Gyógytornászok AS Kóma B 20.30–21:10 10 : 3
 BMC Yakari C 20.30–21.10 8 : 4
8. FORDULÓ Január 25 Eredmények
Northern Light AS Kóma A 19.00–19:40 4 : 2
Spiler FC Kalászi Brigade A 19:45–20:25 0 : 1
Békák Gavri FC A  20:30–21.10 2 : 4
BMC Gyógytornászok B 20.30–21:10 0 : 3
Sereghajtók Yakari C 20.30–21.10 8 : 3
9. FORDULÓ Február 1 Eredmények
BMC Northern Light A 19.00–19:40 1 : 7
Kalászi Brigade Gavri FC A 19:45–20:25 3 : 2
AS Kóma Békák A 20:30–21.10 8 : 4
Sereghajtók Gyógytornászok B 20.30–21:10 7 : 4
 Spiler FC Yakari C 20.30–21.10 3 : 0

Rájátszás: Felsőház: 1 – 5.   19.00-21.10

Alsóház: 6 –10.  19.00-21.10

 

Rájátszás: 10. forduló Február 8 Eredmény
Sereghajtók Kalászi Briganti A 19.00–19:40 7 : 4
Gavri FC Gyógytornászok A 19:45–20:25 7 : 4
Northern Light Gyógytornászok A 20:30–21.10 3 : 4
BMC Békák B 20.30–21:10 4 : 7
 AS Kóma Spiler FC C 20.30–21.10 4 : 5

Pihen: Yakari

Rájátszás: 11. forduló Február 15 Eredmény
Gavri FC Kalászi Briganti A 19.00–19:40 2 : 3
Gyógytornászok Kalászi Briganti A 19:45–20:25 1 : 4
Sereghajtók Northern Light A 20:30–21.10 6 : 6
BMC Spiler FC B 20.30–21:10 2 : 6
AS Kóma Yakari C 20.30–21.10 3 : 0

Pihen: Békák

Rájátszás: 12. forduló Február 22 Eredmény
Northern Light Kalászi Briganti A 19.00–19:40
Yakari BMC A 19:45–20:25
Yakari Spiler FC A 20:30–21.10
Sereghajtók Gavri FC B 20.30–21:10
AS Kóma Békák C 20.30–21.10

Pihen: Gyógytornászok

Rájátszás: 13. forduló Március 1 Eredmény
Gavri FC Northern Light A 19.00–19:40
Békák Spiler FC A 19:45–20:25
Békák Yakari A 20:30–21.10
Sereghajtók Gyógytornászok B 20.30–21:10
AS Kóma BMC C 20.30–21.10

Pihen: Kalászi Briganti

Vélemény, hozzászólás?