XXIII. Budakalászi Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság /péntek/

11. forduló

  Csapatnév Msz. Gy. D. V. Pont Gólarány
1. SEREGHAJTÓK 11 10 1 31 78 : 41
2. ÓBUDAIAK 11 9 2 27 71 : 47
3. HUNGÁRIA FC 11 7 4 21 51 : 38
4. MÁLYER MÜNTYEN 11 6 1 4 19 49 : 38
5. NORTHERN LIGHT 11 5 2 4 17 58 : 46
6. SPILER FC 11 4 1 6 13 46 : 59
7. BÉKÁS GRUND 11 4 7 12 51 : 48
8. FEl 11 3 2 6 11 51 : 51
9. KALÁSZI BRIGANTI 11 3 1 7 10 34 : 47
10. DT FCS 11 11 0 10 : 84

Góllövőlista:

Varga G. /Óbudaiak/      25
Redlich A.  /Spiler FC/   24
Muszta P.  /Sereg/    24

1. FORDULÓ Március 22 Eredmények
SPILER FC DT FCS 18.20 – 19:00 8 : 1
SEREGHAJTÓK NORTHER LIGHT 19:05 – 19:45 6 : 5
KALÁSZI BRIGANTI FELÁLDOZHATÓK 19:50 – 20:30 5 : 3
HUNGÁRIA FC ÓBUDAIAK 20:35 – 21:15 9 : 4
MÁLYER MÜNTYEN BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00 4 : 2
2. FORDULÓ Március 29 Eredmények
HUNGÁRIA FC SEREGHAJTÓK 18.20 – 19:00 4 : 5
MÁLYER MÜNTYEN NORTHERN LIGHT 19:05 – 19:45 7 : 4
SPILER FC KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30 1 : 2
FELÁLDOZHATÓK ÓBUDAIAK 20:35 – 21:15 3 : 8
BÉKÁS GRUND DT FCS 21.20 – 22.00 8 : 1
3. FORDULÓ Április 05 Eredmények
NORTHERN LIGHT FELÁLDOZHATÓK 18.20 – 19:00 5 : 5
HUNGÁRIA FC DT FCS 19:05 – 19:45 7 : 1
SEREGHAJTÓK KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20.30 7 : 4
SPILER FC MÁLYER MÜNTYEN 20:35 – 21:15 4 : 7
ÓBUDAIAK BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00 8 : 2
4. FORDULÓ Április 12 Eredmények
HUNGÁRIA FC MÁLYER MÜNTYEN 18.20 – 19:00 4 : 2
NORTHERN LIGHT DT FCS 19:05 – 19:45 10 : 0
BÉKÁS GRUND KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30 3 : 2
ÓBUDAIAK SPILER FC 20:35 – 21:15 10 : 8
SEREGHAJTÓK FELÁLDOZHATÓK 21.20 – 22.00 9 : 2
5. FORDULÓ Április 26 Eredmények
SPILER FC NORTHERN LIGHT 18.20 – 19:00 3 : 7
MÁLYER MÜNTYEN DT FCS 19:05 – 19:45 5 : 1
KALÁSZI BRIGANTI HUNGÁRIA FC 19:50 – 20:30 1 : 3
SEREGHAJTÓK ÓBUDAIAK 20:35 – 21:15 10 : 9
BÉKÁS GRUND FELÁLDOZHATÓK 21.20 – 22.00 1 : 8
6. FORDULÓ Május 03 Eredmények
FELÁLDOZHATÓK HUNGÁRIA FC 18.20 – 19:00  1 : 3
SPILER FC SEREGHAJTÓK 19:05 – 19:45 0 : 8
MÁLYER MÜNTYEN KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30 4 : 1
ÓBUDAIAK DT FCS 20:35 – 21:15 6 : 2
BÉKÁS GRUND NORTHERN LIGHT 21.20 – 22.00 3 : 4
7. FORDULÓ Május 10 Eredmények
HUNGÁRIA FC SPILER FC 18.20 – 19:00 5 : 7
ÓBUDAIAK MÁLYER MÜNTYEN 19:05 – 19:45 3 : 2
KALÁSZI BRIGANTI NORTHERN LIGHT 19:50 – 20:30 4 : 8
FELÁLDOZHATÓK  DT FCS 20:35 – 21:15 11 : 1
SEREGHAJTÓK BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00 6 : 5
8. FORDULÓ Május 17 Eredmények
NORTHERN LIGHT HUNGÁRIA FC 18.20 – 19:00 3 : 4
SEREGHAJTÓK DT FCS 19:05 – 19:45 11 : 1
ÓBUDAIAK KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30 5 : 0
FELÁLDOZHATÓK MÁLYER MÜNTYEN 20:35 – 21:15 4 : 4
BÉKÁS GRUND SPILER FC 21.20 – 22.00 10 : 2
9. FORDULÓ Május 24 Eredmények
MÁLYER MÜNTYEN SEREGHAJTÓK 18.20 – 19:00 4 : 7
NORTHERN LIGHT ÓBUDAIAK 19:05 – 19:45 4 : 7
KALÁSZI BRIGANTI DT FCS 19:50 – 20:30 5 : 0
FELÁLDOZHATÓK SPILER FC 20:35 – 21:15 2 : 5
BÉKÁS GRUND HUNGÁRIA FC 21.20 – 22.00 3 : 6
10. FORDULÓ Május 31 Eredmények
NORTHERN LIGHT SEREGHAJTÓK 18.20 – 19:00 4 : 4
SPILER FC DT FCS 19:05 – 19:45 3 : 2
FELÁLDOZHATÓK KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30 8 : 5
ÓBUDAIAK HUNGÁRIA FC 20:35 – 21:15 6 : 3
BÉKÁS GRUND MÁLYER MÜNTYEN 21.20 – 22.00 4 : 7
11. FORDULÓ Június 07 Eredmények
SEREGHAJTÓK HUNGÁRIA FC 18.20 – 19:00 5 : 3
NORTHERN LIGHT MÁLYER MÜNTYEN 19:05 – 19:45 4 : 3
KALÁSZI BRIGANTI SPILER FC 19:50 – 20:30 5 : 5
ÓBUDAIAK FELÁLDOZHATÓK 20:35 – 21:15 5 : 4
 BÉKÁS GRUND DT FCS 21.20 – 22.00 10 : 0
ELMARADT MÉRKŐZÉSEK Június 14 PÓTLÁS Eredmények
HUNGÁRIA ÓBUDAIAK * 19:00 – 19:40 3 : 6
SEREGHAJTÓK ÓBUDAIAK * 19:45 – 20:25 10 : 9
SEREGHAJTÓK NORTHERN LIGHT 20:30 – 21:10 4 : 4
MÁLYER MÜNTYEN NORTHERN LIGHT 21.15 – 21.55 7 : 4
12. FORDULÓ Szeptember 06 Eredmények
FELÁLDOZHATÓK NORTHERN LIGHT 18.20 – 19:00
MÁLYER MÜNTYEN SPILER FC 19:05 – 19:45
KALÁSZI BRIGANTI SEREGHAJTÓK 19:50 – 20:30
HUNGÁRIA FC DT FCS 20:35 – 21:15
BÉKÁS GRUND ÓBUDAIAK 21.20 – 22.00
13. FORDULÓ Szeptember 13 Eredmények
MÁLYER MÜNTYEN HUNGÁRIA FC 18.20 – 19:00
NORTHERN LIGHT DT FCS 19:05 – 19:45
KALÁSZI BRIGANTI BÉKÁS GRUND 19:50 – 20:30
FELÁLDOZHATÓK SEREGHAJTÓK 20:35 – 21:15
SPILER FC ÓBUDAIAK 21.20 – 22.00
14. FORDULÓ Szeptember 20 Eredmények
NORTHERN LIGHT SPILER FC 18.20 – 19:00
MÁLYER MÜNTYEN DT FCS 19:05 – 19:45
HUNGÁRIA FC KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30
ÓBUDAIAK SEREGHAJTÓK 20:35 – 21:15
FELÁLDOZHATÓK BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00
15. FORDULÓ Szeptember 27 Eredmények
HUNGÁRIA FC FELÁLDOZHATÓK 18.20 – 19:00
SEREGHAJTÓK SPILER FC 19:05 – 19:45
KALÁSZI BRIGANTI MÁLYER MÜNTYEN 19:50 – 20:30
ÓBUDAIAK DT FCS 20:35 – 21:15
NORTHERN LIGHT BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00
16. FORDULÓ Október 04 Eredmények
SPILER FC HUNGÁRIA FC 18.20 – 19:00
FELÁLDOZHATÓK DT FCS 19:05 – 19:45
NORTHERN LIGHT KALÁSZI BRIGANTI 19:50 – 20:30
 MÁLYER MÜNTYEN ÓBUDAIAK 20:35 – 21:15
          BÉKÁS GRUND SEREGHAJTÓK 21.20 – 22.00
17. FORDULÓ Október 11 Eredmények
HUNGÁRIA FC NORTHERN LIGHT 18.20 – 19:00
SEREGHAJTÓK DT FCS 19:05 – 19:45
KALÁSZI BRIGANTI ÓBUDAIAK 19:50 – 20:30
MÁLYER MÜNTYEN FELÁLDOZHATÓK 20:35 – 21:15
SPILER FC BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00
18. FORDULÓ Október 18 Eredmények
SEREGHAJTÓK MÁLYER MÜNTYEN 18.20 – 19:00
NORTHERN LIGHT ÓBUDAIAK 19:05 – 19:45
KALÁSZI BRIGANTI DT FCS 19:50 – 20:30
SPILER FC FELÁLDOZHATÓK 20:35 – 21:15
HUNGÁRIA FC BÉKÁS GRUND 21.20 – 22.00

 

Rájátszás: Felsőház: 1 – 5. Október 25, November 08, 15, 22

Alsóház: 6 – 10. Október 25, November 08, 15, 22

 

Rájátszás: 19. forduló Október 25 Eredmény
6.-ik 8.-ik 18.20 – 19:00
7.-ik 9.-ik 19:05 – 19:45
1. 5.-ik 19:50 – 20:30
2.-ik. 4.-ik 20:35 – 21:15
3.-ik 4.-ik 21.20 – 22.00
Rájátszás: 20. forduló November 08 Eredmény
7.-ik. 8.-ik 18.20 – 19:00
6.-ik 10.-ik 19:05 – 19:45
1. 3.-ik 19:50 – 20:30
2.-ik 5.-ik 20:35 – 21:15
4.-ik 5.-ik 21.20 – 22.00
Rájátszás: 21. forduló November 15 Eredmény
8.-ik 9.-ik 18.20 – 19:00
9.-ik 10.-ik 19:05 – 19:45
6.-ik 7.-ik 19:50 – 20:30
2.-ik 3.-ik 20:35 – 21:15
1.. 4.-ik 21.20 – 22.00
Rájátszás: 22. forduló November 22 Eredmény
7.-ik 10.-ik 18.20 – 19:00
8.-ik 10.-ik 19:05 – 19:45
6.-ik 9.-ik 19:50 – 20:30
1. 2.-ik 20:35 – 21:15
3.-ik. 5.-ik 21.20 – 22.00

 

Vélemény, hozzászólás?