2019 októberi cikk

Tisztelt olvasóink!

Ismét bebizonyította a Budakalászi Munkás Sportegyesület az utánpótlás nevelésben végzett kiváló munkáját. A remek edzői gárda, a rengeteg munka meghozta a gyümölcsét. A Magyar Labdarúgó Szövetség megbízta az egyesületet, hogy a magas rangú Bozsik tornákat rendezze meg. Az MLSZ azoknak a sportszervezeteknek, melyek értékes oktató-nevelő munkájukhoz kapcsolódóan, kiemelten fontos területként kezelik a tanulók egészséges életmódra nevelését, biztosítják a rendszeres testmozgás lehetőségét, szabadidejük egészséges, hasznos eltöltését, és az MLSZ által szervezett OTP Bank Bozsik Egyesületi Programban vállalt magas szintű feladatellátásuk révén népszerűsítik a labdarúgást, kiemelkedő munkájuk elismeréseként kapta az egyesületünk a megbízást. Nagyon sok gyerek vesz rész e tornákon. Egész héten majd minden nap gyerekek zajától hangos a létesítmény. Reggelenként a Budakalászi iskolák tanulói, délután az igazolt sportolóink veszik birtokba a területet. A fedett sátor szinte minden órában ki van használva. A munka keményen folyik, közel kétszáz sportolónk igazán jól érzik magukat, és a szülők is boldogan hozzák edzésre lurkóikat. Nagyon sok feladatunk van. Szeretnénk rendbe hozni és felújítani a klubházat és öltözőkkel kiegészíteni, elbontani a konténer házakat, és helyettük egy gyermek szabadidő parkot létrehozni.
A TAO által adott lehetőség meg van, de az Önkormányzat segítsége nélkül nem tudjuk létrehozni. Reméljük továbbra is élvezzük a hivatal bizalmát, és segítik terveink megvalósítását. Szervezzük a jövő évi jubileumi rendezvény létrehozását, hogy méltóan tudjuk ünnepelni egyesületünk századik évfordulóját. A felnőtt csapatunk minden elkövet azért, hogy a következő szezonba egyel magasabb osztályba szerepeljen. Legyünk büszkék egyesületünkre, és legyünk büszkék, hogy Budakalásziak vagyunk.

Hajrá BMSE.

Nagy tisztelettel:

Sárosi Tibor
B.M.S.E. elnök

Vélemény, hozzászólás?