2022. novemberi hírek

Tisztelt olvasóink!

Már közeleg az őszi szezon vége, már csak egy két mérkőzés van hátra, és vége a bajnokságnak. Minden korosztály remekül teljesített, dobogós helyen áll. A kicsik a Bozsik tornákon mindig a legjobbak között vannak, számtalan díjban részesültek. Szinte minden nap edzések vannak, becsületesen készülnek a srácok a mérkőzésekre. Az utánpótlás jól működik, mint az U-16 mint az U19 -es korosztály szép eredményeket ér el. A kicsik U7, U9, U11 folyamatosan tornákon vesz részt, és a magasabban jegyzett csapatokkal is remek mérkőzéseket játszanak. Az u13 korosztályunk két csapattal szerepel, szintén az elsők között van. Felnőtt csapatunk jelenleg az ötödik helyen áll, de ha a hátralevő mérkőzéseket nyeri dobogós helyen zárja az őszi fordulót. A becsületes munka meghozza gyümölcsét, Budakalász büszke lehet, hogy ilyen remek sportolói vannak. Az egyesületünk létszáma folyamatosan gyarapszik,  a nehézségek ellenére remekül működik. Tudják a gyerekek hogyan lehet spórolni a kiadásokon,  minden
szabályt betartanak. Télen indulunk a futsal bajnokságba, tehát nem lesz pihenő. Nagy köszönet a szülőknek, hogy segítenek, igazán jó eső érzés, hogy ők is egy őszinte családnak fogadják el egyesületünket. Most már a megnyílt klubhelyiségben tudják megvárni az edzés végét, nem kell fagyoskodniuk a pálya mellett. Továbbra is minden lurkót várunk szeretettel, mert mint tudjuk a mozgás a sport az élet egyik fő eleme. Köszönet a lelkes szurkolóknak is, kik minden mérkőzésen buzdítják a csapatainkat.

Nagy tisztelettel:
Sárosi Tibor
B.M.S.E. elnök

Vélemény, hozzászólás?